Brother MFC-L6910DN All-In-One Mono Laser Printer with Fax
- TootjadBrother
- Mudel: MFCL6910DNRE1
- Saadavus: 1
-
1 000€
Brother MFC-L6910DN All-In-One Mono Laser Printer with Fax
| All | |
| Brutokaal | 23.7 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 588 mm |
| Gross height (mm) | 628 mm |
| Gross width (mm) | 580 mm |
| Netokaal | 19.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3100 g |
| Plastic (No PET) | 800 g |
| Taara kaal (kg) | 3.9 kg |
| Volume (m3) | 0.21417312 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: brother mfc-l6910dn all-in-one mono laser printer with fax, mfcl6910dnre1, brother, multifunktsionaalsed printerid

